Sněhová radlice

Elektromobily Alké ATX s namontovanou sněhovou radlicí se stávají kompaktními vozidly, která jsou schopna účinně uklízet sněhovou nadílku.

Šířka 150 cm
Možnost gumového břitu
Ovladatelný z kabiny joystickem – zvedání, spouštění, natáčení do stran

Všechny modely řady ATX můžou být vybaveny sněžným pluhem, který lze snadno namontovat a odmontovat, jak je požadováno, během několika minut.

ATX s pluhem  jsou velmi robustní a jsou vhodné jak pro off-road kopce, jako například v případě horských a kopcovitých oblastech nebo rampy. A se svými špičkovými technickými vlastnostmi, mohou dokonce pracovat v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Vzhledem k tomu, že jsou plně elektrické, jsou také bez emisí CO2 a neovlivňují své okolí hlukem, který vydávají. Vozidla Alké jsou také velmi funkční v tom, že mohou být dobíjena ve standardních průmyslových 16A zásuvkách, bez nutnosti instalace jakéhokoli zvláštní infrastruktury.

Sněžný pluh pro UTVs je jen jedním z mnoha dostupných doplňků pro Alké ATX. Se šířkou pouhých 150 cm , to je snadno ovladatelný a je ideální pro použití ve stísněných prostorech. Na ATXs s sněžný pluh pro UTV jsou vhodné pro použití u obcí, podniků a nákupních center pro použití v jejich dvorech, pro civilní obrany těla a pro ty, kteří vyžadují kompaktní a praktický užitkové vozidlo.

Všechny modely řady ATX můžou být vybaveny pluhem pro UTV, který lze snadno namontovat a odmontovat , jak je požadováno, během několika minut . Pro ještě účinnější odstranění sněhu a ledu, ATX může také být vybaven elektrickým Sypač, která má kapacitu 170 litrů.

Sněhová radlice pro UTV je snadno ovládatelná z kabiny s joystickem pro zvedání, spouštění a otáčení doprava a doleva. Také má vyměnitelnou gumovou podložku, která usnadňuje obsluhu a snadno čistit prostor ovlivněna ledem nebo sněhem.