elektromobily alké

Elektromobily ALKÉ

Alké je klíčovým hráčem na mezinárodní úrovni v sektoru E-mobility a její produkty jsou na vysoké úrovni z hlediska kvality

Naše produkty

Elektromobil ALKÉ ATX 110E Elektromobil ALKÉ ATX 210E Elektromobil ALKÉ ATX 230E
Elektromobil ALKÉ ATX 240E Elektromobil ALKÉ ATX 230ED Elektromobil ALKÉ ATX 240ED
PROFIL SPOLEČNOSTI ALKÉ
Alké je výrobcem profesionálních elektrických vozidel používaných pro dopravu / logistiku a další multifunkční operace. Se sídlem v severní Itálii, s více než 20 let zkušeností a tisíci vozidel na trhu , Alké je klíčovým hráčem na mezinárodní úrovni v sektoru E-mobility a její produkty jsou na vysoké úrovni z hlediska kvality.
alke-elektrické vozy, společnost
V roce 2000 Alké „vstupuje na trh elektrických vozidel.
V roce 2010 je založeno speciální oddělení pro nevýbušné vozidla orientované na segmenty, které se zabývají potenciálně nebezpečným prostředím, jako je ropný a plynárenský průmysl, chemický a petrochemický průmysl, dolování, stavby tunelů a údržbu a mnoha dalších odvětvích.
Alké vozy se prodávají dnes ve více než 40 zemích po celém světě (Evropa, Blízký východ, Asie, Austrálie, Amerika) a zaměřují se hlavně na veřejný sektor, průmysl, logistiku a cestovní ruch.
alke-elektrické vozy rostlina
Nový výrobní závod Alké o rozloze 10,000 m 2  ve dvou podlažích, má kapacitu až 2.000 vozů ročně.

 

 

PŘÍKLADY POUŽITÍ VOZIDEL ALKÉ V PRAXI

Alké pick-up používaný v ústředí slovinské vlády

Alke-ATX-Brdo-government Centrala 466

Alké pickup ATX210E byl vybrán pro obecné úlohy při údržbě areálu  kolem budov slovinské vlády. Hlavním důvod pořízení ATX210E byl výměna za benzínová vozidla, aby byl omezen hluk při diplomatických jednáních.

Vozidla Alké v současné době používají také v Kensingtonském paláci v Londýně

alke-elektrické vozy, Kensington Palace, Londýn

Organizace, která má ve správě historické královské paláce zvolila Alké ATX pro Kensingtonský palác v Londýně, z ekologických důvodů budou postupně vyřazovat všechny benzínová a naftová užitková vozidla. Do několika let chtějí dosáhnout vozového parku 100% pouze elektrických vozidel.

ENEL, největší elektrárenská společnost v Itálii zvolila elektrická vozidla Alké

ATX200E elektromobily Alké je pro rostliny ENEL

Enel si zvolila elektrická vozidla Alké, protože je součástí evropského projektu ,,Electric Car – zero emmisions,, . Při výběru modelu firma ENEL kladla důraz na co nejvyšší výkonost, za tímto účelem prováděla sérii testů.
Ekologická auta pro provoz na sněhu v St Moritz Polo Club

Ekologické elektrická vozidla při nízkých teplotách

Alké ekologická auta pro provoz na sněhu zvládnou i nejnižší teploty, proto se používají v mnoha prestižních evropských lyžařských střediscích. Na obrázku vidíte Alké ATX s uzavřenou korbou používaných v středisku St.Moritz Polo Club.

Město Utrecht používá pro komunální služby elektrické dodávky ATX

Solární napájení elektrickým dodávka

Město Utrecht v Nizozemsku chce snížit znečištění v historickém centru města, proto padla volba na elektrické dodávky ALKÉ ATX.

Alké „Vozidla královského paláce v Kodani“

Auta ekologické služby

Alké elektrická vozidla jsou v provozu u královského paláce v Kodani. Alké vozidla tiše plní své povinností pro klid královské rodiny.
Zelená vozidla v australských botanických zahradách

Vozidla Alké V současné době není Australské národní botanické zahrady

Strážci z Australské národní botanické zahrady v Canbeře používají Alké ATX210E pro různé činnosti, jejích univerzálnost byla jedním z plusů, které je ovlivnili při volbě vozidla Alké.

Alké elektrické vozíky pro nakládání s odpady na univerzitě Kaust v Saudské Arábii

elektrické vozíky pro nakládání s odpady

Alké ATX elektrické vozíky jsou součástí vozového parku pro inovativní projekt odpadového hospodářství na univerzitě Kaust v Saudské Arábii, komplex univerzity má 36 km čtverečních.

Fleet management
Alké může být dokonalým partnerem pro správu vozového parku, protože může poskytnout velké množství možností a individualizované řešení.
Vlastní-barvy-vozidlo vozový parkvozový park s řízením elektrickým vanvozový park s řízením Elektrická vozidlapersonalizované-flotila-of-vozidelnulovými emisemi-pick-up-flotila
Alké může být dokonalým partnerem pro váš projekt vozového parku: více než 10 různých verzí vozidel, možnost výběru mezi mnoha možnostmi a doplňků.
XT řada má zavedený systém, který umožňuje záznam výkonu a vzdálenou diagnostiku pro lepší správu vozového parku.